Pár slov o nás


O nás

V oddlužení pomocí zákona vidíme značnou možnost, jak pomoci lidem. Mnoho z nás má dnes půjčky, které není schopno splácet.Má uzavřené hypotéky, které též nejsou schopni splácet. Není to vždy jen jejich vinou.Musíme mít na zřeteli, že lidé přicházejí o práci, snižují se jim platy, zvyšuji se veškeré ceny (tím myslím potravin, energií a podobně), snižuje se realný příjem důchodcům, ze strany různých společností jsou vrženy do dluhové pasti.

Mnoho lidí dnes má také exekuce, někteří i několik.Toto je jediná možnost, jak exekuci vyřešit. A nejen exekuci, ale celkově jejich finanční situaci. Inslovence trvá 5 let. Pouze 5 let, za kterých jsou dlužníci schopni své problémy vyřešit a znovu nastartovat svůj život. A to bez dluhů, s čistým štítem.To nám dává smysl a naplnění. Jsme rádi, že tu takový zákon je a my se jím řídíme a dodržujeme ho.

Dnes máme s touto činností bohaté zkušenosti a několik set oddlužených a tím i spokojených klientů. S některými dokonce v současné době i spolupracujeme. Oni poznali sami na sobě stres, psychicky nátlak a ostatní věci, které člověk, který se do problémové situace dostane, prožívá. Proto chtějí pomoci ostatním. Nemáme nikoho, komu bychom nepomohli, všichni naši klienti jsou oddluženi.


Tým Oldimax, s.r.o.

Naše povinnosti

V měsíci únoru jsme navázali spolupráci s NODC - Národní odškodňovací centrum.

Co je naší hlavní činností?
Hlavní činností je poskytovat pomoc osobám, jež se dostaly do svízelné finanční situace a mají zájem ji řešit.
Jaký jsme typ společnosti?
Nejsme žádná tzv. oddlužovací společnost a se žádnou takovouto společností také nespolupracujeme.
Jak je společnost hodnocena?
Naše společnost byla ohodnocena "Certifikátem AA". Certifikát hodnocení vysoké důvěryhodnosti společnosti.