Co si naši klienti o nás myslí a jejich hodnocení?


Velmi děkuji za rychlé a věcné služby. Po podání návrhu jsem konečně mohl začít klidně spát a nemusel se bát, kdykoliv zvonil telefon. Profesionální jednání obou pánů mě přesvědčilo k tomu, abych jejich služby kdykoliv mohl s čistým svědomím doporučit.

OSMIR MARTIN - tel. 723 739 337


Společnost Oldimax nám pomohla sepsat návrh na oddlužení, vysvětlili nám vše, co jsme potřebovali vědět a pomohli nám i s odvoláním. Když bylo potřeba, tak nás dokonce doprovodili i k soudu. Za lidské a profesionální jednání děkujeme

manželé Barcíkovi – tel. 704 086 066Vážený pane Hodinko, moc Vám děkuji za všechno, co jste pro mne udělal. Váš citlivý přístup a Vaše jednání mi pomohlo, abych se konečně rozhoupala a návrh podala. Moc také děkuji za doprovod k soudu, kam jsem se sama bála. Teď už jsem klidná.

paní Knatová, Mšené Lázně – tel. 702 371 980


Díky Vaší pomoci, jsme podali návrh na oddlužení a během pár týdnů se nám změnil život. Platíme pouze jednu splátku a komunikujeme pouze se správcem. Děkujeme za vysvětlení všeho a za Vaši ochotu!

manželé Macákovi, Bučina – tel. 728 340 631Jsem již delší dobu oddlužená, mám už po starostech a velmi děkuji za profesionální provedení celým procesem oddlužení. Takto profesionální přístup se vidí málokdy.

paní Havlíčková - tel. 728 105 164


Díky Vám za to, že jste a za to, že takto pomáháte lidem. Je to velice záslužná práce. Mě a mojí manželce jste pomohli a velice si vaší práce vážíme. Ještě jednou děkujeme a všude vás budeme doporučovat.

Manželé Karel a Miloslava Dulovcovi, Zvoleněves, tel. 604886267


Děkuji Vám za to, že jste svojí činností pomohli oddlužit mojí bývalou manželku a mého syna. Byli již oba ve velkých problémech a VY jste jim pomohli. Odvedli jste velice dobrou práci, kterou vysoce ohodnocuji. Rád předám kontakt dalším lidem. Proč se mají stále stresovat, nespat a být pod neustálým tlakem, když jim můžete pomoci. Děkuji.

Bodnár Jan, Plesná, tel. 724 329 921


Děkuji společnosti OLDIMAX s.r.o., za bezvadně odvedenou práci při mém oddlužení. Nyní splácím a mám od všech věřitelů pokoj. Všem doporučuji jak oddlužení – osobní bankrot, tak pány z OLDIMAXU s.r.o., kteří tomu rozumí a umí. Každému to ráda potvrdím i osobně. Nyní již dělali oddlužení i pro mé příbuzné z Moravy. A opět bezvadně.

Anna Raková – Praha, tel. 732 937 882


Dostali jsme se do velice těžké finanční situace a již jsme nevěděli jak dál. Neustálé telefonování, upomínání, vyhrožování, nás strašně psychicky ničilo. Byla nám doporučena společnost OLDIMAX s.r.o.. Vše nám řádně vysvětlili, zpracovali návrhy a nám bylo oddlužení bez problémů povoleno. Jejich jednání a chování je naprosto profesionální, jsou to právníci, kteří této činnosti rozumí a dělají ji velice dobře. Všem doporučujeme. Využijte jejich služeb, budete určitě spokojeni.

Manželé Vondráčkovi – Cheb, tel. 731 906 229


Velice děkuji za odvedenou práci při mém oddlužení a rovněž tak při oddlužení mých rodičů. Jsme Vám vděčni. Rovněž děkuji za to, jak trpělivě jste zodpovídali mé časté dotazy.

Jiří Mrhal, Cheb, tel. 736 456 215Dlouhou dobu jsme se snažili řešit naší finanční situaci. Nechali jsme se napálit tzv. oddlužovací společností FL CONSULT. Neustále jsme jim posílali peníze a výsledkem bylo vydání několika exekučních příkazů. Byli jsme již na pokraji sil, zejména psychických. Manželka se z toho všeho „ složila „. Když mi kolega v práci poradil, že mám jít do OLDIMAXU s.r.o., moc jsem tomu nevěřil. Říkal, že jemu také pomohli, udělali mu oddlužení a je nyní v klidu a spokojený. Tak jsme ho poslechli. Nyní jsme hrozně rádi, že jsme to tak udělali. Tady věděli jak co řešit a hlavně v té době, nám hrozně moc pomohli i psychicky. Po pár měsících dopadlo vše tak, jak nám řekli. Nyní jsme i my oddluženi a jsme jim velice vděčni. Chválíme je všude, kudy chodíme. Pokud potřebujete, neváhejte a obraťte se na tyto odborníky i Vy. Vše bezvadné, profesionální. Rádi předáme zkušenosti.

Manželé Bohumil a Vlasta Brožovi, Dolní Žandov – tel. 724 437 506


Na společnost OLDIMAX s.r.o. nedáme dopustit. Pomohli nám, když nám bylo nejhůře. A pomáhají stále. Není to tak, že napíší návrh a tím práce pro ně skončí. Věnují se nám neustále. Nikdy se nestane, že by nebrali telefony, nebo s námi nechtěli komunikovat. Stalo se nám, že mě soud povolil oddlužení a manžela chtěl dát do konkurzu. Správce nám říkal, ať se hlavně neodvoláváme. Tak jsme celou věc řešili s pány z OLDIMAXU. Nenechali se nikým zastrašit, zpracovali nám odvolání k Vrchnímu soudu do Prahy. Ten odvolání vyhověl a nyní jsme oddlužení splátkovým kalendářem oba s manželem. To je opravdu profesionální přístup ke klientovi. A za zpracování odvolání , ani za další práci, si nevzali ani korunu. Opravdu platí to, co říkají. Zaplatíte pouze jednu částku a v té jsou všechny úkony, které pro vás v rámci oddlužení dělají. V širokém okolí mají velice dobré jméno, lidi si jich váží a velice rádi za nimi chodí. Všem tuto společnost doporučujeme, jako opravdové odborníky v této oblasti. Pokud nevěříte, zavolejte, ráda vám to osobně potvrdím.

Manželé Julie a Ladislav Paťhovi – Sokolov - tel. 734 878 781Jsem oddlužena již více jak 2 roky.Po celou tuto dobu řádně splácím a jsem v naprostém klidu.Jediná moje povinnost je zasílat inslovenčnímu správci mé příjmy.Cele oddlužení jsem dělala přes společnost OLDIMAX s.r.o..Z prvu jsem měla obavy, asi jako každý,ale brzy jsem se přesvědčila,že se jedná o lidi,kteří problematiku znají,vždy rádi poradí a mají vstřícný přístup k lidem. Nestalo se, že by nebrali telefony,nebo se vymlouvali, jak jsme mnohokráte zvyklí u jiných společností. A hlavně,velice mě pomohli.Za to jsem jim vděčná.Po mých zkušenostech jsem se rozhodla,že s nimi budu spolupracovat, protože vím,že je mnoho lidí,kteří jsou na tom stejně,jako jsem byla já a pomoc potřebují.Věřte,nejsou to žádná planá slova. Za těmi si stojím a v případě,že by je chtěl kdokoliv slyšet přímo ode mne,jsem ochotna s ním hovořit. A kdyby chtěl kdekoliv pomoci při oddlužení, velice ráda pomohu a připravím s ním veškeré podkladové materiály. POMOHLI MNE, RÁDA POMOHU VÁM

Jaroslava Havlíčková, Velvary, tel. 728 105 164


Byla jsem jedna z prvních,která společnost OLDIMAX oslovila a žádala po nich pomoc.Byla jsem v situaci, kdy mě napadaly různé i nepěkné myšlenky.Psychicky nátlak ze strany věřitelů byl obrovský a já nevěděla co dělat.Hledala jsem pomoc. Pomoc pro mě přišla a já jsem za ní velice ráda. Jednání pracovníků této společnosti bylo na úrovni a upřímně říkám, že mě pomáhají do teď. Obracím se na ně kdykoliv potřebuji. Dnes i s věcmi, netýkajícími se jen insolvence. Vždy se mě rády a pomoci dostane. Tuto společnost doporučuji a jsem ochotna i pomoci s přípravou materiálů, kdyby měl někdo zájem. Snažím se dnes pomáhat ostatním i já. Vše přes OLDIMAX s.r.o.

Hana Nová, Hranice, tel. 608 359 807Manželé Gruntovi, jsme velmi spokojeni se službami firmy Oldimax s.r.o. Moc děkujeme za ochotu a lidský přístup k našemu nelehkému problému s dluhy, které nám vznikly převážně z podnikání. Ve snaze uplácení dluhu dluhem jsme se dostali do bludného kruhu, ze kterého nám pomohl tým odborníků pod vedením Mgr.Hodinky a pana Maxima, moc děkujeme za klidné dny, které prožíváme již po oddlužení plněním splátkového kalendáře děkujeme a firmu Oldimax s.r.o. !

manželé Gruntovi - tel. 774 005 508


Měli jsme s manželem obavy, abychom zase nenaletěli. Nevěřili jsme, do poslední chvíle. Firma OLDIMAX a její tým byl ochotný, vždy nám vše ochotně vysvětlili a postarali se o nás a naše problémy, pokud jsme měli dotazy, otázky, vždy nám byli k dispozici. Vše nám vysvětlili a se vším nás seznámili. Nebylo snad nic, o čem by nás neinformovali. Jsem moc ráda, že jsme do toho šli a už skoro rok se blíží od soudu. Společnost OLDIMAX s.r.o. doporučujeme.

manželé Hudecovi - tel. 737 337 649

Potřebuji ihned pomoci! +420 773 337 896

Kontakty